Warning: include_once(core/fields/text.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /webstarter/zarebu/wp-content/themes/starter-7/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 369

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'core/fields/text.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php53/lib/pear') in /webstarter/zarebu/wp-content/themes/starter-7/extend/advanced-custom-fields/acf.php on line 369
Hydraulika

Hydraulika

Projekty, konserwacje, instalacje.

Firma Zarebu zajmuje się realizacją projektów technicznych z branży sanitarnej i hydraulicznej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi hydrauliczne w ramach których sporządzamy niezbędną dokumentację i przeprowadzamy wszystkie roboty związane z inwestycją, czy remontem. Wykonujemy także prace konserwacyjne  instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania (c.o.) , a także gazowych.

Profesjonalne instalacje hydrauliczne

Jesteśmy specjalistami, działającymi od lat na rynku instalacyjnym. Korzystając z bogatego doświadczenia realizujemy projekty hydrauliczne zarówno dla mieszkań, domów, jak i dużych obiektów gospodarczo-użytkowych.

Realizujemy kompleksowo zlecenia, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Wszystkie zadania realizujemy wykorzystując materiały zaproponowane przez naszą firmę pochodzące od uznanych producentów i posiadają niezbędne atesty, gwarantujące bezpieczne oraz długotrwałe użytkowanie.

Na zrealizowane usługi udzielamy min. 5 lat gwarancji.

Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią w celu sprowadzenia aktualnych terminów realizacyjnych i zapoznania się z detalami oferty prac hydraulicznych.

 

 

hydraulik